اخبار استانی

“برگزاری رویداد استارتاپی با هدف جذب ایده های خلاقانه و

فراخوان جذب ایده به علاقه مندان و فعالان حوزه نساجی و پوشاک و دانشجویان ( رشته های : نساجی، کامپیوتر، بازاریابی ، طراحی دوخت، پوشاک، گرافیک، حسابداری و مدیریت) ثبت نام و ارسال ایده های استارتاپ از تاریخ 24 آبانماه الی 15 آذر ماه 1400 انجام می شود . آخرین مهلت ارسال ایده :  15آذر […]ادامه مطلب .

اخبار کشوری

هفته جهانی کارآفرینی

‍ وَأَن لَیسَ لِلإِنسانِ إِلّا ما سَعی سوره مبارکه النجم آیه ۳۹و و اینکه برای انسان بهره‌ای جز سعی و کوشش او نیست. فرارسیدن هفته ی جهانی کارآفرینی ، فرصت مغتنمی برای تجلیل از فعالان عرصه ی تولید و اشتغال و کسانی است که با بهره گیری از خلاقیت، نوآوری و توانمندی خود ؛ زمینه […]ادامه مطلب .

اخبار کشوری

اعضای هیئت رئیسه شورای مرکزی کانون کارآفرینان کشور انتخاب شدند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «رحیم سرهنگی»، گفت: انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورای مرکزی کانون کارآفرینان، هر دوسال یک بار برگزار می شود که در آخرین انتخابات که در ماه های اخیر برگزار شد 5نفر به عنوان عضو اصلی و 9 نفر به عنوان اعضای علی […]ادامه مطلب .

اخبار استانی

برگزاری روز مزرعه به کوشش مرکز جهاد کشاورزی دهستان سراب

گردهمایی فوق با حضور کارشناسان اداره ترویج و روابط عمومی مدیریت شهرستان،سرپرست و کارشناسان مرکز جهاد دهستان،کارشناسان مراکز جهاد کوزران،الهیارخانی و میاندربند و همچنین کشاورزان پیشرو منطقه در مزرعه ذرت متعلق به آقای سجاد سنجابی واقع در روستای قزقبری از توابع دهستان برگزار گردید،که در این میان از مزایای کشت دوم ذرت،عدم جارسوزی بقایای کشت […]ادامه مطلب .

اخبار فوری

نشست مشترک مدیران سازمان نظام مهندسی کشاورزی و مجمع ملی

در نشست مشترک مدیران سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبعی کشور و مجمع ملی خبرگان کشاورزی بر توسعه همکاری های مشترک در زمینه؛ توسعه برنامه های مهارت آموزی، مردمی کردن افزایش بهره وری و نزدیک کردن متوسط تولیدها به عملکرد تولیدکنندگان نمونه ملی و استانی با رویکرد سهم بری دانش از تولید توافق شد. […]ادامه مطلب .